Placené služby

Na této stránce můžete zaplatit za služby, které poskytuji mimo rámec toho, co platí zdravotní pojišťovny. Platba probíhá on-line s využitím platební brány Pays, která Vám zajistí bezpečnou okamžitou platbu kartou nebo nabídne možnost převodu z účtu. Zaplacená služba bude k dispozici po převodu prostředků. 

Provozovatel těchto služeb: MUDr. Miroslav Toms, IČ 46640479, kontaktní údaje zdePlatba po objednání analýzy jídelníčku je nevratná. Platba za webinář je vratná do odeslání přístupového kódu a za osobní videohovor do 24 hod. před začátkem akce formou žádosti zaslané e-mailem.

Rezervace termínů

Některé on-line služby typu videokonzultace nebo webináře vyžadují včasné domluvení přesného termínu. K tomu použijte prosím následující rezervační formulář. Jde o velmi jednoduchý úkon - zvolíte si datum a hodinu a vyplníte jméno a email. Volné termíny jsou zelené barvy. Potvrzení Vám přijde emailem.

Protože zcela nepravidelně sloužím na lůžkovém dětském oddělení, tak nemohu uvolňovat volné termíny na déle než 3 týdny dopředu. Vzdálenější termíny jsou proto šedé. Pokud Vám nevyhovuje žádný volný termín, zkontrolujte rezervační stránku s odstupem.

Rezervaci můžete provést přímo zde přes žluté tlačítko.

Videohovor

30 minutová konzultace

 přes Google Meet. Po obdržení platby dostanete e-mailem kód.

Před platbou si zarezervujte termín konzultace.

Analýza jídelníčku

Rozbor 7 denního zápisu v Kalorických tabulkách.cz

Vyplňte - pošlete mi info - pak zaplaťte

Odkaz na webináře pro veřejnost je zde