Placené služby

Na této stránce můžete zaplatit za služby, které poskytuji mimo rámec toho, co platí zdravotní pojišťovny. Platba probíhá on-line s využitím platební brány Pays, která Vám zajistí bezpečnou okamžitou platbu kartou nebo nabídne možnost převodu z účtu. Zaplacená služba bude k dispozici po převodu prostředků. 

Provozovatel těchto služeb: MUDr. Miroslav Toms, IČ 46640479, kontaktní údaje zdePlatba po objednání analýzy jídelníčku je nevratná. Platba za webinář je vratná do odeslání přístupového kódu a za osobní videohovor do 24 hod. před začátkem akce formou žádosti zaslané e-mailem.

Rezervace termínů

Některé on-line služby typu videokonzultace nebo webináře vyžadují včasné domluvení přesného termínu. K tomu použijte prosím následující rezervační formulář. Jde o velmi jednoduchý úkon - zvolíte si datum a hodinu a vyplníte jméno a email. Volné termíny jsou zelené barvy. Potvrzení Vám přijde emailem.

Protože zcela nepravidelně sloužím na lůžkovém dětském oddělení, tak nemohu uvolňovat volné termíny na déle než 3 týdny dopředu. Vzdálenější termíny jsou proto šedé. Pokud Vám nevyhovuje žádný volný termín, zkontrolujte rezervační stránku s odstupem.

Pro rezervaci termínu mám v tuto chvíli stále funkční 2 systémy, protože vybírám ten vhodnější. Jednou možností je původní Reenio, to spustíte přes žluté tlačítko pod Google kalendářem.

Nově zkouším možnost rezervace termínu přímo přes Google Kalendář - dostanete ihned odkaz na video schůzku. Do budoucna bych tento formát nejspíše preferoval. Zkuste to nově!


Původní varianta rezervace přes Reenio je také stále funkční.

Platba

Videohovor

30 minutová konzultace

 přes Google Meet. Po obdržení platby dostanete e-mailem kód.

Před platbou si zarezervujte termín konzultace.

Analýza jídelníčku

Rozbor 7 denního zápisu v Kalorických tabulkách.cz

Vyplňte - pošlete mi info - pak zaplaťte

Odkaz na webináře pro veřejnost je zde