Placené služby

Na této stránce můžete zaplatit za služby, které poskytuji mimo rámec toho, co platí zdravotní pojišťovny. Platba probíhá on-line s využitím platební brány Pays, která Vám zajistí bezpečnou okamžitou platbu kartou nebo nabídne možnost převodu z účtu. Zaplacená služba bude k dispozici po převodu prostředků. 

Provozovatel těchto služeb: MUDr. Miroslav Toms, IČ 46640479, kontaktní údaje zdePlatba po objednání analýzy jídelníčku je nevratná. Platba za webinář je vratná do odeslání přístupového kódu a za osobní videohovor do 24 hod. před začátkem akce formou žádosti zaslané e-mailem.

Rezervace termínů

Některé on-line služby typu videokonzultace nebo webináře vyžadují včasné domluvení přesného termínu. K rezervacím nově využívám Google Kalendář. Je to velmi jednoduché. V přímém náhledu kalendáře se zobrazují volné termíny (viz dole). Zvolíte si datum a hodinu konzultace a systém Vás vyzve vyplnit Vaše jméno a jméno dítěte a kontaktní e-mail, na který Vám obratem přijde potvrzení rezervace a kód pro přístup na videokonzultaci, která se ve zvoleném termínu otevře.

Následně provedete požadovanou platbu přes standardní platební bránu (viz dole).

Protože zcela nepravidelně sloužím na lůžkovém dětském oddělení, tak nemohu uvolňovat volné termíny na déle než 3 týdny dopředu. Vzdálenější termíny se proto nezobrazují. Pokud Vám nevyhovuje žádný volný termín, zkontrolujte rezervační stránku s odstupem.

Platba

Videohovor

30 minutová konzultace

 Probíhá přes Google Meet. 

Před platbou si zarezervujte termín konzultace.

Analýza jídelníčku

Rozbor 7 denního zápisu v Kalorických tabulkách.cz

Vyplňte - pošlete mi info - pak zaplaťte

Odkaz na webináře pro veřejnost je zde